WYMIANA ANTENY WiFi w iPhone

Współcześnie telefony bez internetu, tracą znaczną część swoich możliwości. Jeśli nie możesz się połączyć z internetem w domu, oznacza to kłopoty z anteną WIFi. Może to powodować także inne kłopoty, m.in. z połączeniem Bluetooth. W IVITER Apple za darmo zdiagnozujemy co powoduje problemy z internetem i dlaczego telefon nie łączy się siecią. Dokonamy też niezobowiązującej wyceny. Naprawami zajmują się entuzjaści marki Apple, którzy mają ogromne i wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń tej firmy. Twój iPhone trafi w najlepsze ręce. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji.

 


Problemy z korzystaniem z internetu potrafią wyjątkowo uprzykrzyć życie. Nieustannie urywane połączenie z siecią jest wyjątkowo frustrujące. Dlatego warto szybko udać się z tym problemem do IVITER Apple, gdzie zaopiekujemy się Twoim urządzeniem. Powodem problemów może być uszkodzona antena WiFi, która mimo, że jest niedroga, to wymaga profesjonalnych umiejętności, by ją wymienić. W naszym serwisie pracuję przeszkoleni technicy, którzy zrobili tysiące takich wymian. Wiedzą też, że problem nie zawsze leży w samej antenie. Czasami kłopoty może powodowa uszkodzona płyta główna. Nasi serwisanci z taką usterką też nie będą mieli najmniejszych problemów. Szybko i sprawnie naprawią każdego iPhone’a.

Jakie problemy oznaczają kłopoty z anteną WiFi?

Pierwszą oznaką są problemy z połączeniem się z siecią. Telefon cały czas się łączy, sprawdza sieć i po chwili rozłącza, by powtarzać te czynność w nieskończoność. W takim wypadku, na pewno uszkodzona jest antena WifFi lub kabel antenowy. Warto zgłosić się wtedy do naszego serwisu, ponieważ taka wymiana wymaga demontażu wielu elementów płyty głównej. Potrzebne są do tego nie tylko odpowiednie narzędzia, ale także wprawa i doświadczenie, których nie brakuje u naszych techników. Inna oznaka problemu z anteną WiFi to iPhone, który w ogóle nie wykrywa sieci WiFi. Może być też tak, że mimo bycia blisko nadajnika połączenie bezprzewodowe będzie słabe lub co chwilę zrywane. To także jest spowodowane usterką anteny. Co więcej, odpowiada ona także za funkcję Bluetooth, więc gdy i ona nie działa, łatwo namierzyć źródło problemu. Kolejnym zwiastunem wady anteny może być w ogóle niedostępna funkcja WiFi.

Jak naprawiamy zepsutą antenę WiFi?

Antena WiFi jest ukryta pod płytą główną. Oznacza to, że ta z pozoru mała naprawa, wymaga rozłożenia całego iPhone’a. I o ile to może być łatwe, dużo trudniej go złożyć. Śruby koncentryczne mają różną długość, trzeba na nowo podłączyć dużo elementów, a dodatkowo trzeba zdjąć przedni panel. Na szczęście nasi technicy iPhone’y znają na pamięć. Wymienili i naprawili tysiące anten WiFi, i z należytą starannością zajmują się każdym serwisowanym urządzeniem.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy