Wymiana gniazda słuchawkowego MacBook

Wymieniamy uszkodzone gniazda słuchawkowe w MacBookach. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów-entuzjastów tej marki, wspartych znakomicie wyposażonym zapleczem warsztatowym i dostępem do oryginalnych części zamiennych.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę Maka w celu wykrycia innych ewentualnych uszkodzeń, zwłaszcza gdy do defektu gniazda doszło w wyniku urazu mechanicznego. 

Wymianę gniazda przeprowadzamy szybko i sprawnie – doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudne bywają rozstania z naszym MacBookiem.

Na działania serwisowe udzielamy gwarancji.


Przyczyny uszkodzeń gniazda słuchawkowego

Ze względu na bardzo intensywne użytkowanie gniazdo słuchawkowe cechuje się wysokim prawdopodobieństwem uszkodzeń mechanicznych, w tym wystąpienia pęknięć, obluzowania czy wyrwania. Zdarza się, iż mocniejsze pociągnięcie kabla, wystarczy aby wyrwać lub ułamać gniazdo. Niekiedy przytrafiają się awarie gniazda podczas normalnego procesu eksploatacyjnego. Na ogół odpowiada za nie zwykłe zmęczenie materiału. 

Inną przyczyną uszkodzeń gniazda słuchawkowego jest korozja, powstała w efekcie zalania MacBooka i braku właściwego w takim przypadku serwisowania.

Objawy uszkodzonego gniazda słuchawkowego

Wśród objawów uszkodzonego gniazda słuchawkowego należy wymienić oczywiście brak dźwięku w słuchawkach lub dźwięk przerywany (zwłaszcza podczas delikatnego manipulowania wtyczką w gniazdku). Niestety wymienione objawy mogą dotyczyć także innych uszkodzeń (np. związanych z płytą główną). Właściwe określenie przyczyn usterki może nastąpić jedynie na podstawie odpowiedniego badania diagnostycznego.

Serwisowanie

Wymiana uszkodzonego gniazda wymaga rozkręcenia MacBooka, dostania się do jego wnętrza i odpowiednich czynności związanych z montażem podzespołu do płyty głównej komputera.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy