MacBook

Naprawa gniazda USB w MacBooku

Wymieniamy uszkodzone porty USB w MacBookach. Obsługujemy wszelkie uszkodzenia, bez względu na przyczynę usterki. 

Zapewniamy doświadczony zespół serwisantów – entuzjastów marki Apple, odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne w postaci autoryzowanych urządzeń diagnostycznych, oraz szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych. 

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń MacBooka. Na jej podstawie sporządzona zostaje wycena kosztów ewentualnego usunięcia usterki. Diagnostyka nie zobowiązuje do naprawy. Na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług nie wnosząc żadnych opłat. 

Działamy sprawnie i rzetelnie. Zwieńczeniem procesu serwisowego są odpowiednie procedury testowe – uzyskujemy pewność, że każdy Mak opuszczający stanowisko naprawcze jest absolutnie funkcjonalnym komputerem nie posiadającym żadnych ukrytych mankamentów. Na wszelkie usługi, w tym wymianę portu USB, udzielamy gwarancji.

 

 


Powody i objawy uszkodzeń Gniazda USB

Objawem uszkodzeń portu USB jest oczywiście brak komunikacji, niekiedy przerywanie połączenia, wolniejszy transfer danych. Bardzo często powodami tego typu defektów są uszkodzenia mechaniczne (wyrwanie gniazda), niekiedy wina leży po stronie oprogramowania (sterowniki), czasami związana jest z brakiem odpowiedniego zasilania (awaria sprzętowa).

Ustalenie właściwych powodów występującej usterki odbywa się na drodze kompleksowej diagnostyki MacBooka. Na jej podstawie przedstawiony zostaje kosztorys usunięcia awarii, oraz – w zależności od przyczyn usterki – właściwy sposób serwisowego postępowania.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy