NAPRAWA MACBOOK PO ZALANIU

Naprawiamy MacBook po zalaniu wodą, słodkimi napojami czy innymi cieczami. Dysponujemy przemysłowymi myjkami ultradźwiękowymi oraz mikroskopami stereoskopowymi. Nasi wykwalifikowani technicy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w naprawie MacBook’ów po zalaniu.

 


Naprawiamy komputery klasy Apple Macbook uszkodzone w wyniku zalania. Zależnie od tego, z jaką cieczą miało kontakt urządzenie, nasi specjaliści podejmują stosowne do sytuacji działania. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w dziedzinie naprawy zalanej elektroniki.

Nasi technicy uruchomili tysiące uszkodzonych w ten sposób urządzeń, również ogromne doświadczenie w tej dyscyplinie posiada nasz dział zajmujący się odzyskiwaniem danych, gdzie potrzeba odczytania ważnych danych z uszkodzonych nośników występuje bardzo często.

Nasze zaplecze techniczne składa się z wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego w postaci zaawansowanego sprzętu pomiarowego, optycznego – w tym profesjonalnych mikroskopów stereoskopowych, zasilaczy laboratoryjnych, mierników uniwersalnych wysokiej dokładności.

Nasza firma dysponuje doskonałymi narzędziami w zakresie techniki lutowniczej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeżeli właśnie zalałeś swoje urządzenie – uspokój się, nie wpadaj w panikę i działaj rozważnie. Czas gra rolę i należy koniecznie podjąć możliwie szybko akcję ratunkową.

1. Odłącz zasilacz od komputera!
2. Jeśli to możliwe – odłącz również baterię – niestety w macbooku nie jest to prosta czynność. My w serwisie wykonamy to już w momencie przyjęcia urządzenia do naprawy – masz prawo poprosić o to osobę odpowiedzialną za przyjęcie urządzenia, aby dopilnowała tego procesu w taki sposób, aby nastąpił on jeszcze przy przyjęciu sprzętu, lub tuż po przyjęciu!
3. Możesz delikatnie obrócić komputer tak, aby ciecz wyciekła. Możesz wspomagać się ręcznikami papierowymi aby dodatkowo osuszyć urządzenie.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy