MacBook

Serwis – naprawa Macbook

Jesteśmy w stanie pomóc w każdym przypadku: jeśli Mak został zalany, doznał uszkodzeń w wyniku uderzenia bądź upadku, nie działa klawiatura, przestał ładować, pracuje głośniej niż zwykle, grzeje się, nie wyświetla obrazu, jeśli dzieje się cokolwiek niepokojącego – zapraszamy do naszego serwisu.


ZAUFALI NAM

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Serwis nasz prowadzi kompleksową obsługę wszelkich uszkodzeń laptopów sygnowanych logo Apple – bez względu na rodzaj usterki, model czy rok produkcji urządzenia.

Zajmujemy się naprawą płyt głównych oraz kart graficznych.

Dokonujemy wymiany układów po awarii w ramach czynności naprawczych, jak i modernizacyjnych, zwiększających wydajność urządzenia – procesory, pamięci.

Wymieniamy gniazda, matryce LCD (wraz z całą wierzchnią klapą urządzenia),

uszkodzone w wyniku awarii mechanicznych i elektronicznych, wyeksploatowane i zalane klawiatury, dyski twarde – zarówno po awarii, jak również wymieniane ze względu na konieczność rozszerzenia pojemności związaną z potrzebą przechowywania większej ilości danych.

Zajmujemy się instalacją i naprawą systemów operacyjnych – wszystkich wersji, każdej kompilacji.

Wymieniamy obudowy.

Zajmujemy się wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi w wyniku uderzenia bądź upadku.

Dokonujemy kompleksowej konserwacji układów chłodzenia.

Czyścimy wentylatory i radiatory, wymieniamy termopasty oraz termopady, których odpowiednia sprawność jest niezwykle istotna w kontekście długiej i bezawaryjnej pracy podzespołów urządzenia.

Jesteśmy w stanie przywrócić sprawność Maka utraconą w wyniku niefortunnego zalania.

Doświadczony zespół serwisantów i odpowiednie zaplecze techniczne z powodzeniem może podołać tego typu zadaniom. Wszelkie osady powstałe w wyniku kontaktu z cieczą zostaną usunięte, wywołane nimi uszkodzenia naprawione, uczynione wszystko aby ponownie stworzyć Maka pełnowartościowym.

Diagnoza i wycena naprawy zostaną przeprowadzone bezpłatnie. Na ich podstawie właściciel urządzenia podejmie decyzję dotyczącą dalszego postępowania. Ze swej strony gwarantujemy, iż powierzając nam swojego Maka zajmiemy się nim z należną mu atencją.


Formularz kontaktowy

Co nas wyróżnia?

  • W ramach napraw istnieje możliwość ściągania komponentów z dowolnego zakątka świata
  • Naprawiamy wszystkie rodzaje urządzeń
  • Dysponujemy narzędziami najwyższej klasy
  • Posiadamy wykwalifikowany i bardzo doświadczony zespół
  • Rozumiemy jak ważne mogą być urządzenia, dlatego nasze naprawy przeprowadzamy kompleksowo i starannie