WYMIANA PRZYCISKÓW iPhone

Wymieniamy wyrobione lub uszkodzone przyciski we wszystkich modelach iPhone. Niezależnie od tego, czy przestały działać z powodu zalania, mechanicznego uszkodzenia, lub zwarcia nasz wykwalifikowany zespół, z łatwością poradzi sobie z trudnym problemem. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, takiego jak hottery, separatory ekranów LCD, a także ze specjalnych patelni ogrzewających, przy pomocy których szybko wymienimy wadliwy podzespół.

 


Przyciski w iPhone służą do analogowego zarządzania iPhone’em i wykonywania takich operacji jak powrót na stronę główną, lub przełączanie między otwartymi aplikacjami (home), zmiana poziomu głośności w urządzeniu (volume), a także włączanie i usypianie urządzenia (power). Każdy z nich każdego dnia podlega wielokrotnemu użyciu, co przekłada się na szybszą eksploatację , niż w przypadku innych podzespołów. Pomimo tego, że pełnią proste funkcje, przyciski w iPhone‚ach są niezbędne dla komfortowego użytkowania urządzenia, w związku z czym, kiedy przestają prawidłowo działać, konieczna może okazać się wizyta w serwisie.

Jak naprawiamy przyciski w iPhone?

Jak każda naprawa tych telefonów, ta również na samym początku sprowadza się do zdemontowania ekranu. Aby zrobić to bezpiecznie, bez szkody dla iPhone‚a konieczne jest zastosowanie specjalistycznych narzędzi, takich jak separatory ekranów LCD, hottery i patelnie ogrzewające, które pozwalają na oddzielenie części, które poza śrubami i metalowymi blaszkami, zostały bardzo mocno sklejone przez producenta. Po odkryciu wnętrza urządzenia następuje jego właściwa naprawa.

Na wszystkie usługi w IVITER Apple udzielamy gwarancji.

W zależności od tego, który przycisk wymaga naprawy, a także przyczyny powstania usterki dalsze kroki związane z jej eliminacją mogą się różnić. Częstym powodem nieprawidłowego działania przycisków są zabrudzenia. Osad przenikając przez niewielkie szczeliny, może się zbierać pod przyciskami, blokując płytkę, lub powodując wybiórcze działanie przycisku. Kiedy rozpoznamy takie objawy, po usunięciu ekranu przystępujemy do czyszczenia, stosując delikatne myjki ultradźwiękowe, które usuwają zabrudzenia bez szkody dla urządzenia. Jeżeli przycisk się wyrobił lub został uszkodzony mechanicznie, należy go wymienić, podobnie należy postąpić, jeżeli w podzespole, pomimo zabezpieczeń doszło do zwarcia.

Przyciski home, volume i power zostały umieszczone na osobnych taśmach Flex, które są zintegrowane z ekranem LCD i płytą główną, ich wymiana opiera się na odpięciu wadliwej taśmy i wmontowaniu nowej. Całość zajmuje nam ok. 24-godziny, ten czas jest konieczny ze względu na klej, który musi wyschnąć. Istotne jest to, aby naprawę przeprowadzić w fachowy sposób, niewłaściwe obchodzenie się z podzespołami iPhone‚a, może się skończyć przerwaniem ścieżek elektronicznych, co znacznie zwiększy koszty naprawy. Ze względu na wysokie ryzyko związane z możliwością uszkodzenia ekranu i płyty głównej, nie rekomendujemy domowych napraw iPhone‚ów. Technicy, których dopuszczamy do naprawy urządzeń naszych klientów to specjaliści, którzy poza wykształceniem kierunkowym, posiadają praktyczne doświadczenie pozwalające na bezpieczne obchodzenie się ze sprzętem.

Jak pracujemy?

Podstawą są podzespoły, to z nich składa się każde urządzenie. W IVITER Apple stosujemy tylko te, za które możemy poręczyć, ponieważ w ciągu wielu lat naszej działalności stworzyliśmy sieć kontaktów z producentami części, która pozwala nam na drobiazgową selekcję tego co trafia do naszych Klientów. Dzięki takiej filozofii nasza firma jest liderem, ustanawiającym nowe standardy na rynku pogwarancyjnych napraw. Każde urządzenie, które do nas trafia, przechodzi bezpłatną i niezobowiązującą diagnozę, pozwalającą stwierdzić, co jest źródłem awarii. Dopiero po przedstawieniu kosztorysu, nasz Klient podejmuje decyzję o przekazaniu nam swojego urządzenia.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy