WYMIANA GŁOŚNIKA iPhone

Zajmujemy się wymianą uszkodzonych głośników w iPhone. Wymieniamy głośniki odpowiedzialne za rozmowy, jak i za multimedia czy tryb głośnomówiący. Każda naprawa poprzedzona jest kompleksową, darmową diagnostyką urządzenia, w celu zlokalizowania źródła problemu, gdyż początkowe objawy mogą być mylące, a źle podjęte działania, tylko zaszkodzą urządzeniu. Wyróżnia nas staranność wykonywanych prac, jak i skuteczność poprzedzona ogromną wiedzą, a także doświadczeniem techników. Na oferowane usługi serwisowe udzielamy gwarancji, a potwierdzeniem naszych słów są liczne referencje od klientów.


Prawidłowo działający głośnik to podstawa każdego urządzenia marki Apple. Jego usterka bywa uciążliwa, zwłaszcza podczas korzystania z iPhone. Przyczyn niedziałającego głośnika jest wiele, w tym m.in. są to uszkodzenia wynikłe z zalania telefonu, zabrudzeń w postaci kurzu czy innych drobnych elementów, a także upadku telefonu z wysokości. Wymieniamy górne głośniki odpowiadające za rozmowy telefoniczne, i te odpowiedzialne za odtwarzanie multimediów oraz obsługę połączeń głośnomówiących.

NAJCZĘSTSZE OBJAWY NIEDZIAŁAJĄCYCH GŁOŚNIKÓW

Do najczęstszych objawów niedziałających głośników w iPhone zaliczamy brak dźwięku, a także słabą jakość połączeń wychodzących i przychodzących. Metaliczne trzaski, szumy czy przerywane połączenia to tylko niektóre z objawów zwiastujących uszkodzenie folii membrany głośnika. Równie dobrze za objawy może odpowiadać łącząca głośnik z płytą główną tasiemka, a nawet i wada kodeka audio.

Co zrobić najpierw?

To, co możesz zrobić bezpośrednio w domu to przede wszystkim reset telefonu, aktualizacja systemu do najnowszego, a także wyłączenie głośności i funkcji dzwonka i alarmów. Jeśli po wykonaniu wszystkich powyższych funkcji, głośnik w Twoim iPhone wciąż nie wykazuje poprawy koniecznie zgłoś się do serwisu, gdzie profesjonaliście przeprowadzą kompleksową, darmową diagnozę, zobaczą, co dokładnie dolega Twojemu urządzeniu, a także zastosują środki naprawcze.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, korzystamy z wiedzy i doświadczenia naszych wyspecjalizowanych techników, a także bazujemy na setkach, jak nie tysiącach przeprowadzonych napraw!


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy