Wymiana czujnika zbliżeniowego iPhone

Zajmujemy się wymianą uszkodzonego czujnika zbliżeniowego w iPhone. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, a także wykwalifikowanym zespołem techników, w dodatku prawdziwych entuzjastów marki Apple. Na każdą oferowaną usługę oferujemy gwarancję, darmową kompleksową diagnostykę urządzenia i bezpłatną wycenę kosztów.


Czujnik zbliżeniowy znajduje się obok głośnika, na górnej części obudowy. Dzięki umieszczeniu go w tym miejscu, wyświetlacz gaśnie, od razu gdy przykładamy telefon do ucha. Ten mechanizm zabezpiecza ekran od przypadkowych kliknięć w trakcie rozmowy, które mogłyby skutkować jej przerwaniem. Funkcja ta pozwala także oszczędzać baterię.

Pierwszymi objawami zepsutego czujnika jest ekran, który podczas rozmowy nie wyłącza się lub robi to z opóźnieniem. Innym problemem może być losowe włączanie się wyświetlacza w trakcie rozmowy, mimo że początkowo wydawał się zablokowany. Najwięcej kłopotów sprawia ekran, który nie włączą się po rozmowie. Wyświetlacz pozostaje czarny, a używanie iPhone’a staje się niemożliwe.

Powodów problemu z ekranem podczas rozmowy może być kilka. Pierwszy to błędy systemowe, co pociąga za sobą ponowne wgranie oprogramowania. Taka reinstalacja systemu wiąże się z wyczyszczeniem pamięci iPhone’a. Zanim jednak to zrobimy, informujemy o takiej możliwości i na życzenie klienta, tworzymy kopię zapasową danych. Możliwe jest też zabrudzenie czujnika przez kurz. W takim wypadku wystarczy rozkręcić iPhone’a i go wyczyścić, co zajmuje nam zazwyczaj mnie niż godzinę. Czujnik mógł się też po prostu zepsuć w wyniku zużycia lub uszkodzenia mechanicznego, jak np. upadek. Możliwa jest też korozja, jeśli iPhone zamókł. W takich przypadkach konieczna jest wymiana czujnika zbliżeniowego.

Gdy już zdiagnozujemy problem, przedstawiamy Ci niezobowiązująco kosztorys naprawy. Następnie iPhonem zajmie się nasz zespół specjalistów i pasjonatów marki Apple, którzy szybko uporają się z naprawą. Bardzo często jesteśmy w stanie wymienić czujnik na miejscu w niecałą godzinę. Prowadzimy serwis pogwarancyjny, ale na nasze naprawy udzielamy własnej gwarancji.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy