WYMIANA BATERII iPhone

Dzięki swojej niezawodności, krótkiemu okresowi ładowania i długiej pracy bateria jest jednym z podzespołów, które zdobyły renomę dla marki Apple. Jednakże i ona z czasem może ulec awarii. Dlatego tak ważna jest opieka, jaką można uzyskać w profesjonalnym serwisie pogwarancyjnym. Zajmujemy się wymianą baterii w iPhone. Proponowana przez nas usługa wykonana jest z należytą starannością w przeciągu 24 godzin.

 

 


Bateria podobnie jak każdy inny podzespół z czasem podlega zużyciu. Im więcej cykli ładowania iPhone ma już za sobą, tym krótsza jest praca urządzenia na jednym ładowaniu. Jest to szczególnie widoczne w przypadku starszych telefonów, które znacznie gorzej radzą sobie z „trzymaniem” baterii. Skutki degradacji baterii mogą być łatwo wychwycone przez użytkownika, ponieważ bateria potrafi mieć wpływ na wiele innych komponentów telefonu.

Zepsuta bateria

Wyeksploatowana bateria najczęściej puchnie i spowalnia telefon, ponadto wyczuwalne jest znacznie większe niż zazwyczaj, nagrzewanie się telefonu podczas ładowania. Jednym ze sztandarowych objawów, świadczących o koniecznej wizycie w serwisie pogwarancyjnym jest samoczynne wyłączanie się telefonu, pomimo naładowanego akumulatora. Takich symptomów, nie należy lekceważyć, ponieważ mogą one doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej, której wymiana będzie dość kosztowną przyjemnością.

Wymiana baterii w iPhone wymaga odpowiedniej wiedzy, a także specjalistycznych narzędzi, w tym. m.in. hotterów i separatorów, gdyż jak powszechnie wiadomo – iPhone nie posiada tylnej klapki. Komponenty wewnątrz urządzenia są ze sobą sklejone, co dodatkowo utrudnia wymianę. W wypadku próby wymiany baterii przez laika urządzenie może zostać trwale uszkodzone.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy