NAPRAWA IPHONE PO ZALANIU

Zajmujemy się profesjonalną naprawą telefonów iPhone po zalaniu. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, umożliwiającym przywrócenie pełnej funkcjonalności urządzenia. Korzystamy z wysokiej jakości preparatów chemicznych, w celu usunięcia pozostałości po cieczy. To, co nas wyróżnia to wysoka skuteczność w działaniu, której potwierdzeniem są zadowoleni klienci.

 


Zalanie telefonu iPhone wodą, kawą czy innymi substancjami to najczęściej występujący problem, z jakim na co dzień mamy do czynienia w serwisie. Dostanie się wody do elektroniki powoduje zwarcia, a każda samodzielna próba wysuszenia telefonu, nie daje gwarantu sukcesu. Z doświadczenia wiemy, że najlepszym rozwiązaniem jest natychmiastowe przywiezienie zalanego telefonu iPhone do naszego serwisu, w którym wykonamy profesjonalną usługę naprawy, suszenia, konserwacji, a także sprawdzenia urządzenia pod kątem uszkodzeń pozostałych podzespołów.

Tak pracochłonne i trudne zadanie wymaga specjalistycznej wiedzy, a także odpowiedniego zaplecza technicznego. Naprawę rozpoczynamy od kąpieli  w profesjonalnych, przemysłowych myjkach ultradźwiękowych z zastosowaniem specjalnych środków czyszczących. Co ważne, kąpiele zawsze odbywają się przy użyciu wody zdemineralizowanej. W przypadku zalania telefonu słoną wodą zawsze oczyszczamy iPhone z kamienia i soli. Każdą naprawę wykonujemy ze starannością i nie szczędzimy na materiałach. Bywa, że kąpiele w myjkach odbywają się parokrotnie – wszystko po to, by w pełni przywrócić funkcjonalność urządzenia.

Uszkodzenia podzespołów, rozwarstwienia płyty głównej, zwarcia na ścieżkach, korozje – to efekty uboczne rodzaju cieczy, zbyt późno podjętych działań zapobiegających dalszym uszkodzeniom, nieudolnych prób samodzielnego suszenia telefonu tudzież pracy innych serwisów pogwarancyjnych.

Odpowiednia wiedza, doświadczenie, a także zaplecze techniczne w połączeniu z szybką reakcją użytkownika, umożliwia przywrócenie urządzenia do stanu używalności, a także zapobiega ewentualnym naprawom, wynikającym z opóźnień dostarczenia telefonu do serwisu czy nieumiejętnych czynności naprawczych.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy