NAPRAWA I AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA iPhone

Naprawiamy i aktualizujemy oprogramowanie we wszystkich modelach iPhone. Usuwamy błędy, czyścimy rejestry z niepotrzebnych plików, przez co podnosimy wydajność systemu użytkownika. Używamy nowoczesnych metod diagnozowania i profesjonalnych programów, które skanują system pod kątem wirusów, a także złośliwego, lub szpiegującego oprogramowania (malware i spyware). Takie metody pozwalają nam, na skuteczne naprawianie i zabezpieczanie oprogramowania iPhone‚ów naszych Klientów.


Oprogramowanie iPhone’ów to jedna z ich największych zalet. Czasami jednak zdarza się, że nawet iOS zawodzi. Powodów może być wiele. Apple skrzętnie usuwa złośliwe oprogramowanie ze swojego sklepu, zdarza się jednak, że kliknęliśmy przypadkiem w niepożądany link, a nasz telefon zaczął wariować. W IVITER Apple dokładnie sprawdzimy system pod kątem malware i wirusów. Używamy do tego wyspecjalizowanych programów, korzystamy z naszego doświadczenia w dziedzinie informatyki śledczej.

Natrętne reklamy, wyskakujące okna to oczywiste problemy, z którymi należy zwrócić się do naszego serwisu. Częściej jednak telefon zaczyna tracić wydajność, a my nie wiemy dlaczego. Intensywne używanie iPhone’a może go nieco zaśmiecić. Konieczne jest wtedy dokładne czyszczenie rejestrów. W naszym serwisie robimy to z należytą dokładnością, dzięki czemu iPhone’y, które naprawiamy zyskują drugie życie.

Innym problemem są kłopoty z aktualizacją do nowego oprogramowania. Z zasady iPhone wykonuje te operację sam, pobierając plik aktualizacji z internetu. Czasami jednak jest potrzebna fachowa interwencja i ręczna instalacja nowego oprogramowania. W IVITER Apple wykonywaliśmy te operacje tysiące razy i dysponujemy odpowiednią wiedzą, by naprawić każdy problem softeware’owy.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy