NAPRAWA iPhone

Produkty tej marki to synonim stylu, jakości i niezawodności. Usterki jednak się zdarzają – psuje się wyświetlacz, układ zasilający, płyta główna, przestaje działać głośnik czy mikrofon, nie działa złącze ładowania, powstają usterki w wyniku zalania oraz uderzenia czy upadku – pęknięta obudowa, zbity ekran.

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie usług serwisowych telefonów Apple pozwala na szybkie i skuteczne zdiagnozowanie i wyeliminowanie problemu. Szanujemy Twój czas, dlatego 80% napraw wykonujemy na miejscu, od ręki. Wymiana wyświetlacza LCD, gniazda ładowania czy obudowy zajmuje od 30 do 60 minut. Specjaliści w dziedzinie napraw iPhone, a także najnowocześniejszy sprzęt są gwarancją do przeprowadzenia profesjonalnego serwisu opartego na oryginalnych częściach zamiennych zgodnie z procedurami wytyczonymi przez producenta. Każdy z podzespołów jest wcześniej testowany przez naszych techników, dzięki czemu masz pewność, że iPhone wróci do Ciebie jak nowy!

Serwis Iviter Apple to gwarancja:

Zajmujemy się usuwaniem usterek powstałych w wyniku zalań czy uszkodzeń mechanicznych. Naprawa iPhone odbywa się zarówno za pośrednictwem naprawy wysyłkowej, a także w punkcie stacjonarnym w Warszawie, gdzie większość usterek serwisujemy na miejscu, bez konieczności długiego oczekiwania.

Serwis iPhone Warszawa

W naszym serwisie wykonamy dla Ciebie szereg napraw począwszy od zbitej szybki, a skończywszy na problemach z czujnikiem zbliżeniowym.

Sprawdź nasze najczęściej wykonywane usługi! ZALANY IPHONE - POMOC SERWISU

 • Wymiana szybki iPhone;
 • Wymiana baterii iPhone;
 • Wymiana obudowy iPhone;
 • Wymiana głośnika multimediów iPhone;
 • Wymiana głośnika rozmów iPhone;
 • Wymiana wyświetlacza iPhone;

iPhone nie chce się ładować? Nie działa Touch ID / Home Button? Zepsuł się mikrofon? Nie działają boczne przyciski w iPhone? A może masz problem z tylną kamerą czy układem ładowania? Zamiast samodzielnie podejmować się naprawy czy szukać rozwiązania u producenta, oddaj go do serwisu Iviter Apple w ręce specjalistów i ciesz się z szybkiej naprawy! Sprawdź nasz cennik, zadzwoń i przyjdź na Plac Konstytucji 5.

Serwis naprawa iphone iviter warszawa

Naprawa Touch IC iPhone

Jeśli Twój iPhone doświadczył upadku z dużej wysokości to najprawdopodobniej będziesz zmagał się nie tylko ze zbitym ekranem czy problemem z głośnikiem, lecz także brakiem reakcji na dotyk. Dlaczego tak się dzieje? Najczęstszą przyczyną jest oderwanie Touch IC od płyty głównej.

Wymiana układu ładowania U2 iPhone

Układ ładowania U2 w iPhone odpowiedzialny jest za komunikację z portem Lightning oraz zarządzanie zasilaniem. Kiedy ulegnie uszkodzeniu - ze względu na swoje objawy - często mylony jest z wyeksploatowaną baterią. Szybkie nagrzewanie się urządzenia, rozładowywanie i brak ładowania są powodem korzystania z zastępczych zasilaczy, kabli USB czy ładowarek.

Niezależnie od tego czy interesuje Cie wymiana obudowy, baterii czy mikrofonu - każda z napraw powinna przebiegać bez przeszkód.

Dlatego tak ważna jest wiedza i doświadczenie techników, specjalistyczny sprzęt, a także gwarancja na świadczone usługi.

ZAUFALI NAM

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Serwis nasz specjalizuje się w naprawach wszelkich awarii mogących spotkać iPhone’a – architektura i rozwiązania technologiczne stosowane w modelach tej marki są nam doskonale znane i nie stanowią dla naszych techników żadnej tajemnicy.

Zajmujemy się naprawą płyt głównych i układów zasilających

Serwisujemy gniazda słuchawkowe

(wyrwane bądź wysłużone, czego konsekwencją jest dźwięk przerywany lub kompletny brak sygnału), złącza ładowania (problemy z ładowaniem mogą być efektem zmęczenia materiału, wilgoci lub wpływu różnych czynników mechanicznych) oraz czytniki karty SIM.

Wymieniamy wyeksploatowane baterie

sygnałem defektu jest spadek wydajności ogniwa lub kłopoty z ładowaniem. To powszechna usterka, którą nawet trudno określać tym mianem, gdyż każda bateria projektowana jest na określoną liczbę cykli ładowania.

Serwisujemy moduły aparatów fotograficznych

wysłużone przyciski (home i zasilanie, których awaria może być efektem upadku, zalania lub zmęczenia materiału), mikrofony i głośniki (trzaski, szumy lub kompletny brak sygnału uniemożliwiają prowadzenie rozmów), karty i anteny WiFi (bardzo wrażliwe na czynniki mogące powodować uszkodzenia mechaniczne).

Wymieniamy połamane obudowy i potłuczone ekrany LCD

najczęściej występujące konsekwencje uderzenia bądź upadku.

Wykonujemy kompleksowe serwisowanie sprzętu po zalaniu.

Przywrócenie sprawności związane jest z bardzo żmudnym i drobiazgowym procesem usuwania osadów z wnętrza urządzenia z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej.

Naprawiamy i aktualizujemy oprogramowanie. Instalujemy systemy operacyjne.

Oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę usługi serwisowej, na podstawie której właściciel sprzętu podejmuje decyzję odnośnie dalszego postępowania.

Urządzenia tej marki darzymy szczególna estymą – powierzając nam swojego iPhone’a gwarantujemy, iż trafia w dobre ręce.


Formularz kontaktowy

Co nas wyróżnia?

 • W ramach napraw istnieje możliwość ściągania komponentów z dowolnego zakątka świata
 • Naprawiamy wszystkie urządzenia
 • Dysponujemy narzędziami najwyższej klasy
 • Posiadamy bardzo doświadczony zespół
 • Rozumiemy jak ważne mogą być urządzenia, dlatego nasze naprawy przeprowadzamy bardzo kompleksowo