iPad

WYMIANA PRZYCISKÓW iPad

Wymieniamy przyciski home, power i volume w tabletach iPad, które ze względu na swoją funkcję podlegają szybkiemu zużyciu. Ich naprawa wymaga zdemontowania ekranu, a także innych podzespołów, które się pod nim znajdują. Robimy to szybko, ponieważ mamy dostęp do nowoczesnych narzędzi. Separatory ekranów LCD, hottery, patelnie ogrzewające, a także dokładne stacje lutownicze BGA użyte przez doświadczonych techników pozwalają na podjęcie się każdego wyzwania.

 

 


Wymieniamy przyciski home, power i volume w tabletach iPad. IVITER Apple tworzą eksperci, którzy od wielu lat zajmują się serwisowaniem urządzeń marki Apple. W tym czasie każdy z nich wykonał tysiące napraw. Obecnie dzięki ich pracy, specjalistycznym narzędziom diagnostycznym i praktycznemu doświadczeniu jesteśmy liderem na rynku pogwarancyjnej naprawy urządzeń od Jabłka.

Przyciski home, power i volume są podstawowymi elementami, które służą do kontroli nad iPadem. Bez nich trudno jest, chociażby włączyć urządzenie (power), zmienić poziom głośności (volume), lub nawigować pomiędzy różnymi aplikacjami (home). Pomimo prostych funkcji, które pełnią są kluczowe dla komfortu użytkowania tabletów iPad.

Ze względu to, że są to elementy używane mechanicznie (naciskanie etc.), należą do tych części, które bardzo często się wyrabiają i przestają prawidłowo działać. Jest to jeden najczęstszych powodów ich uszkodzenia. Drugim w kolejności jest zalanie, które jest niebezpieczne dla ogólnego działania urządzenia. Przyciski (podzespoły elektroniczne odpowiedzialne za ich działanie) padają wtedy ofiarą cieczy, ponieważ zwykle to właśnie one mają z nią pierwszy kontakt.

Naprawa takiego urządzenia nie jest szczególnie skomplikowana, zwykle zajmuje nam 24 godziny, ze względu na konieczność wyschnięcia kleju.
Na samym początku rozklejamy obudowę korzystając ze specjalnych hotterów (hot – ang. gorący). Następnie odpinamy baterię i wypinamy taśmy (odpowiednio: home, power lub volume). Po wypięciu taśm wymieniamy je na nowe i z powrotem zaklejamy iPad’a. Pomimo tego, że naprawa jest prosta, nie jest wcale łatwa. Prawidłowe wykonanie takiej usługi wymaga skupienia uwagi i ogromnej ostrożności. Taśmy flex, na której umieszczone są przyciski (każdy ma swoją), połączone są z wnętrzem korpusu iPada. Wymiana tych taśm łączy się z demontażem całego panelu przedniego, po to, by dostać się do wnętrza urządzenia. Podczas otwarcia iPada zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia szyby, dlatego przed wykonaniem usługi informujemy o tym Klientów i dopiero za ich zgodą wykonujemy naprawę.

Robimy to bardzo dobrze i bez szkody dla Państwa urządzeń. Dzięki szczegółowym procedurom bezpieczeństwa, prawdopodobieństwo uszkodzenia szyby w naszym serwisie zmniejszyliśmy do minimum.

Jak pracujemy?

Jądrem naszej działalności są podzespoły. Od jakości zastosowanych części zależy to, ile czasu minie do następnej wizyty w serwisie.
Nasza firma stosuje tylko podzespoły o wysokiej jakości
, czyli takie, które w branży znane są z trwałości i niskiej awaryjności.
Na przestrzeni lat wypracowaliśmy swoje własne kontakty z producentami odpowiednich części. Pozwala nam to zagwarantować Klientom, że po naprawie, komfort użytkowania ich tabletów iPad utrzyma się na tym samym poziomie.

Każde urządzenie, które przyjmujemy, przechodzi u nas bezpłatną i niezobowiązującą diagnozę, po której przedstawiana jest szacunkowa wycena naprawy. Dopiero po poznaniu ceny, klient decyduje się na skorzystanie z naszych usług. W IVITER Apple jako jedna z niewielu firm serwisowych, udzielamy gwarancji na wykonane usługi. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ mamy zaufanie do umiejętności naszych techników. Każdej naprawie poświęcamy tyle czasu ile potrzeba, aby została wykonana dobrze. Pomimo szybkiego tempa pracy zawsze dbamy o dokładność, dzięki czemu nie trzeba poprawiać wykonanego przez nas serwisu.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy