iPad

WYMIANA MIKROFONU iPad

Wymieniamy uszkodzone mikrofony w tabletach iPad. Jesteśmy liderami w pogwarancyjnej naprawie urządzeń od Apple, naszą pozycję osiągnęliśmy dzięki kadrze doświadczonych techników, wysokiej jakości podzespołach i nowoczesnym narzędziom, których używamy. Dzięki separatorom ekranów LCD, hotter‚om, a także precyzyjnym stacjom lutowniczym BGA, jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zlecenie.


Uszkodzenia mechaniczne to najczęstszy powód wymiany mikrofonu w iPadach. Upadek, zalanie czy mocne zanieczyszczenie sprawiają, że rejestrowany dźwięk jest zakłócony, zniekształcony lub po prostu nie ma go wcale. Tymczasowym rozwiązaniem może być zakup zewnętrznego mikrofonu, jednak wówczas korzystanie z iPada staje się znacznie mniej komfortowe. Najlepszym rozwiązaniem jest wymiana elementu na nowy, gdyż rozmiary mikrofonu w tego typu urządzeniach sprawiają, że jego naprawa jest zbyt czasochłonna i kosztowna.


Próba zmiany stanu rzeczy bez odpowiedniego sprzętu i umiejętności popartych wiedzą nie wróży sukcesu. Ponadto jest to zadanie wymagające niezwykłej precyzji i przy jednym niewłaściwym ruchu może okazać się, że zamiast rozwiązac problem, tylko do pogłębiliśmy.


Zapraszamy na darmową diagnostykę do naszego punktu już dziś. Nasi wykwalifikowani eksperci zaopatrzeni w niezbędne komponenty i narzędzia przyjrzą się urządzeniu i ocenią jakie kroki należy podjąć w celu przywrócenia pełnej sprawności iPadowi.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy