iPad

WYMIANA BATERII iPad

Wymieniamy baterie w tabletach iPad. Pracujemy na wysokiej jakości podzespołach, dysponujemy ogromną wiedzą, a także doświadczeniem.

 

 

 


Baterie w tabletach iPad składają się z dwóch wbudowanych ogniw litowo-jonowych. Baterie tego typu pomimo tego, że nie należą do najwydajniejszych na rynku, w dalszym ciągu są znane z niezawodności i długiego działania. Ze względu na komfort, do którego przywykli konsumenci Apple, w naszym serwisie wymieniamy baterię w ciągu 24 godzin. Naprawy wykonujemy szybko, ponieważ wiemy jak obchodzić się z tymi urządzeniami. Mamy odpowiednie narzędzia, doświadczenie i wykwalifikowanych ludzi, którzy nie uczą się tego, jak naprawiać urządzenia, tylko po prostu to robią.

Jak pracujemy?


Wymiana baterii iPad, na początku polega na dostaniu się do jego wnętrza. Ze względu na klejenie części przez producenta, w tym celu stosujemy profesjonalne narzędzia takie, jak hottery, separatory ekranów LCD i specjalne patelnie ogrzewające, które pozwalają nam na bezinwazyjne odseparowanie od siebie poszczególnych części ekranu i niektórych podzespołów. Po usunięciu podzespołów znajdujących się pod ekranem następuje odłączenie baterii od korpusu, jej wymiana i ponowne złączenie ze sobą wszystkich części. Pomyślnie przeprowadzenie urządzenia przez cały proces naprawy, wymaga od technika szczególnej uwagi, ponieważ każdy błąd, może skończyć się uszkodzeniem delikatnych układów.
Praca z elektroniką od Apple wymaga wyjątkowej ostrożności, dlatego IVITER Apple zatrudnia tylko wykwalifikowanych techników, którzy swoją wiedzę, poza certyfikatami, mogą potwierdzić wieloletnią praktyką zawodową. Często poza tym, że są fachowcami, nasi eksperci, są także pasjonatami elektroniki, którzy swoje początki w branży elektronicznej mieli już w wieku nastoletnim.

Jaka jest żywotność baterii iPad?

Bateria w iPad’ach, podobnie jak w innych urządzeniach, rozładowuje się w związku z codziennym zużyciem i co jakiś czas wymaga ponownego naładowania. Przy standardowym zużyciu pozwala na działanie urządzenia nawet przez 10 godzin bez konieczności doładowania.
Każdy akumulator Apple został zaprojektowany, w taki sposób, aby przez 100 cykli utrzymywać zdolność do ponownego naładowania do 80% swojej pierwotnej pojemności. Cykl ładowania oznacza pełne rozładowanie i załadowanie. Nie musi ono nastąpić, po pełnym naładowaniu. Przykładowo, kiedy jednego dnia rozładujemy baterię do poziomu 70% i naładujemy ją do pełna, a następnego rozładujemy ogniwa do 30% i naładujemy do 100%, dopiero przy drugim ładowaniu bateria przejdzie jeden cykl naładowania do pełnej pojemności (30%+70%=100%).

O konieczności wymiany baterii i wizyty w serwisie może świadczyć:

  • nagłe spadki, bądź wzrosty wskazywanego poziomu energii;
  • długi czas potrzebny na naładowanie;
  • przegrzewanie się baterii, wyczuwane przez szybko nagrzewającą się obudowę;
  • nagłe wyłączanie się iPad’a;

Każda bateria z upływem czasu może się degradować. Kolejne cykle ładowania osłabiają zdolność do magazynowania energii przez baterię, co ma wyraźny wpływ na czas pozostały nam do kolejnego naładowania. Poza wpływem czasu, na działanie każdego urządzenia, znaczny wpływ ma to, jak go używamy. Opinie na temat tego, w jaki sposób należy ładować baterię w środowisku pasjonatów, są podzielone. Zdaniem niektórych akumulatory litowo-jonowe, które są używane w iPad’ach, iMac’ach, a także w iPhon’ach i innych urządzeniach od Apple najlepiej ładować od 50 do 80%. Natomiast według samego producenta nie należy rozładowywać akumulatora „do końca” ponieważ grozi to wpadnięciem baterii w stan „głębokiego rozładowania”, co w uproszczeniu można określić jako niezdolność do „trzymania baterii”.

Najczęstsze przyczyny wymiany baterii w iPad’zie to:

  • normalne zużycie;
  • zalanie iPad’a;
  • uszkodzenia mechaniczne;

Jak działa IVITER Apple?

Podstawą działalności naszej firmy są wysokiej jakości podzespoły i zespół, który wykonał już tysiące napraw. Każda z części, którą wstawiamy do urządzeń naszych Klientów, została przez nas wyselekcjonowana i sprawdzona pod kątem niezawodności i trwałości. Dzięki międzynarodowym kontaktom z producentami wiemy, jakie podzespoły są najlepsze i gwarantują zadowolenie Klienta.
Jesteśmy pewni tego, co robimy, dlatego, jako jedna z niewielu firm na rynku, oferujemy gwarancję na wszystkie wykonywane przez nas usługi.

Każde urządzenie, które do nas trafia, przechodzi bezpłatną i niezobowiązującą diagnozę, dopiero po niej przedstawiana jest szacunkowa wycena, na podstawie której Klient podejmuje decyzję o powierzeniu nam naprawy swojego iPad’a.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy