iPad

WYMIANA APARATU iPad

Wymieniamy uszkodzone aparaty w tabletach iPad. Aby przywrócić sprawność zniszczonym podzespołom, używamy precyzyjnych przyrządów diagnostycznych i nowoczesnych narzędzi takich jak specjalne hottery, separatory ekranów LCD i stacje lutownicze BGA.

 


Zastosowane dwa aparaty w iPadzie są elementami, bez których nie obejdzie się przeciętny użytkownik w dzisiejszych czasach. Potrzeba minimalizacji z jednoczesnym poprawianiem jakości wykonywanych zdjęć sprawiła, że naprawa aparatów jest zazwyczaj bardzo czasochłonna i kosztowna. Najczęściej komponenty wymieniane na nowe, choć warto zaznaczyć, że do ich uszkodzeń dochodzi stosunkowo rzadko.


Przyczyną może być awaria płyty głównej lub uszkodzenie mechaniczne na skutek silnego wstrząsu czy upadku. Objawia się to niepoprawnym działaniem kamery, takim jak czarny obraz czy tylko częściowy jego brak. Innym, bardzo wyraźnym przykładem jest stłuczenie szkła aparatu – wówczas również możemy zapomnieć o funkcji aparatu w iPadzie.


Próby naprawy tego na własną rękę zazwyczaj kończą się fiaskiem. Wynika to z bardzo niewielkich rozmiarów elementu oraz koniecznością korzystania ze specjalistycznych narzędzi. Odpowiednia wiedza również jest warunkiem koniecznym. Nasi doświadczeni technicy mają to wszystko, co jest gwarancją sprawnej i szybkiej naprawy. Zapraszamy na darmową diagnostykę na naszego punktu.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy