iPad

NAPRAWA PŁYTY GŁÓWNEJ iPad

Zajmujemy się naprawą płyty głównej w iPad. Oferujemy profesjonalną obsługę, a także usługę serwisową na najwyższym poziomie! Posiadamy zespół doświadczonych techników, a także bogate zaplecze techniczne, umożliwiające nam szybkie i skuteczne naprawy. Na każdą z nich oferujemy gwarancję, a kompleksową diagnozę przeprowadzamy za darmo! Nasi specjaliści mają dostęp do specjalistycznych narzędzi, w skład których wchodzą m.in.stacje lutownicze BGA, przemysłowe myjki ultradźwiękowe czy mikroskopy stereoskopowe. Dzięki doświadczeniu, wyposażeniu w odpowiednie narzędzia, a także wiedzy jesteśmy w stanie doprowadzić uszkodzony sprzęt do stanu używalności.


Przed przystąpieniem do naprawy, iPad trafia w dobre ręce naszych techników, którzy przeprowadzają kompleksową, darmową diagnozę. Diagnostyka urządzenia pełni bardzo ważną funkcję, gdyż to właśnie ona pozwala na ustalenie rodzaju usterki, a także sprawdzenie wszystkich podzespołów. Inaczej będzie zachowywał się iPad podczas awarii obrazu, dźwięku, systemu operacyjnego czy po zalaniu. Ponadto w ramach diagnozy weryfikujemy stan pamięci RAM, procesora, a także dysku twardego.Nieumiejętne określenie problemu, a także brak doświadczenia w naprawie może prowadzić do znacznie większych uszkodzeń, dlatego również i w przypadku wymiany płyty głównej w iPad radzimy kontaktować się tylko ze sprawdzonymi serwisami pogwarancyjnymi. Samorodnych techników na rynku mamy sporo, co niekoniecznie przekłada się na jakość usług. W IVITER Apple dokładnie przyjrzymy się występującym problemom, zaproponujemy rozwiązanie, a także skutecznie wyeliminujemy usterkę.

W skład naszego zespołu wchodzą TYLKO doświadczeni technicy, z ogromną wiedzą. Do ich dyspozycji znajduje się bogate zaplecze techniczne, umożliwiające naprawę urządzenia pod kątem niemal każdej usterki. I tak oto dzięki m.in. przemysłowym myjkom ultradźwiękowym jesteśmy w stanie doprowadzić iPad do stanu używalności po zalaniu. Zanim jednak zdecydujemy się na kąpiele w myjce, poddajemy poszczególne podzespoły (płyta główna, dysk twardy) diagnostyce pod mikroskopem stereoskopowym. Przykład ten pokazuje, że technik, który przeprowadza naprawę musi wykazać się odpowiednimi umiejętnościami. Źle postawiona diagnoza, konieczność ratowania sprzętu po innych serwisach – to elementy, poniżej wyznawanej przez nas normy. W naszym serwisie bazujemy na zaufaniu, jakości, skuteczności, a wszystko to poparte jest wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy