iPad

NAPRAWA MODUŁU ZASILANIA iPad

Naprawiamy moduły zasilania w tabletach iPad. Dzięki zastosowaniu, specjalnych hotterów, stacji lutowniczych i mikroskopów stereoskopowych przywrócimy sprzęt do pełnej funkcjonalności.

 


Naprawiamy moduły zasilania w iPadach. W Iviter Apple wszyscy nasi technicy posiadają wysokie kwalifikacje poparte doświadczeniem, które jest gwarancją szybkiej i sprawnej naprawy urządzeń. Wyróżniamy się wykorzystywaniem najnowszych technologii podczas procesu serwisowania oraz indywidualnym podejściem do każdego przypadku.

Zaopatrzeni w całą gamę niezbędnych komponentów, nasi eksperci sprostają niemal każdej usterce.Do najczęstszych objawów uszkodzonego modułu zasilania należą problemy z ładowaniem mimo wymienionego portu Lightning, szybkie spadki poziomu baterii lub samoistne wyłączanie się czy restartowanie iPada. Mogą też pojawić się problemy z przesyłaniem danych po podłączeniu do komputera.

Zdarza się, że powód takiego zachowania urządzenia leży w innym z podzespołów, dlatego konieczna jest wizyta w naszym punkcie, by usterce przyjrzał się ekspert. Po przeprowadzeniu badania z użyciem dedykowanego testera, będzie jasne czy źródło problemu leży w baterii, module zasilania czy może w innym z komponentów iPada. Już dziś zapraszamy na darmową diagnostykę do naszego punktu.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy