iPad

NAPRAWA iPad’a po zalaniu

Naprawiamy tablety iPad po zalaniu. Aby przywrócić iPad’om sprawność, używamy specjalistycznych myjek ultradźwiękowych, które usuwają pozostałości osadu, powstałego z odparowanej cieczy. Jeżeli uszkodzeniu uległ jakiś podzespół, naprawimy go korzystając ze stacji lutowniczych BGA, a jeżeli nie będzie to możliwe, wymienimy go na nowy.


Zalanie jest jednym z największych zagrożeń dla każdego urządzenia elektronicznego. Dotyczy to też iPad’ów, które ze względu na mobilne użycie są szczególnie narażone na przypadkowe zalanie. Dlatego, jeżeli właśnie zalałeś swojego iPad’a musisz liczyć się z tym, że zwykłe wysuszenie go suszarką może nie wystarczyć. W takiej sytuacji warto udać się do serwisu IVITER Apple, który zadba o to, żeby oczyścić go z pozostałości cieczy, która została na niego wylana.

Tak jak pisaliśmy wyżej, wizyta w serwisie jest koniecznością. Nie dlatego, że zależy nam na pieniądzach klientów. Mówimy o tym, ponieważ każda ciecz, która wniknie w głąb obudowy iPad’a naraża jego podzespoły na zwarcie lub w perspektywie czasu na korozję. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy iPad został wysuszony i nadal działa. Po to, aby zabezpieczyć iPad’y naszych klientów w IVITER Apple mamy wykwalifikowanych techników, którzy w profesjonalny sposób zajmą się Państwa urządzeniem.

Nasz serwis dysponuje specjalistycznym sprzętem, takim jak myjki ultradźwiękowe i preparaty chemiczne, które wnikając w każdą, nawet najmniejszą szczelinę są w stanie oczyścić podzespoły iPad’ów po zalaniu.

Każdy technik, przed przystąpieniem do naprawy przeprowadza BEZPŁATNĄ Diagnozę, która do niczego nie zobowiązuje klienta. Na jej podstawie technik stwierdza, na czym polega usterka. Dopiero później następuje szacunkowa wycena usługi naprawy. Ponadto każdy klient otrzymuje od nas indywidualnego opiekuna, który podczas naprawy czuwa nad jej terminowością i jakością.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy