NAPRAWA ZASILACZA iMac

Naprawiamy i wymieniamy zasilacze. Wiemy jak ważnym komponentem jest układ zasilania i jak niebezpieczna może być jego usterka. Nasi doświadczeni technicy posiadają niezbędne narzędzia służące do reperacji oraz precyzyjne mierniki napięć, które potwierdzą skuteczność przeprowadzonego zabiegu. Wieloletnia praktyka ekspertów przyczyni się do szybkiej i trwałej naprawy zasilacza.


Zadaniem zasilacza jest zmiana napięcia przemiennego na stałe. Łatwo zatem wywnioskować, że jest to niezbędny element do pracy iMaca.
Problemy z włączeniem komputera czy samoistne resetowanie się to częste objawy nieprawidłowo pracującego zasilacza. Ponadto możliwy jest niepokojący zapach, który powinien wzmożyć naszą czujność i zmotywować do wizyty u nas w celu dokonania diagnostyki.


Zmuszenie do pracy iMaca mimo uszkodzonego zasilacza na pewno pogłębi problem tego elementu, ale również negatywnie wpłynie na pracę innych podzespołów. Warto obserwować pracę komputera i zwrócić uwagę na ewentualne skoki w jakości pracy iMaca.


Przyczyn może być kilka – naderwany kabel, uszkodzone gniazdo czy popsuty kondensator. Nie sposób zgadnąć, dlatego wizyta w naszym punkcie wydaje się konieczna, jeśli pojawiły się symptomy nieprawidłowej pracy zasilacza.


Zapraszamy na diagnostykę iMaca, która jest w pełni darmowa. Nasi doświadczeni technicy zaopatrzeni w opdowiednie komponenty i narzędzia, przyjrzą się sprawie i ocenią co należy wyminieć.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy