Naprawa karty sieciowej iMac

Naprawiamy karty sieciowe w iMac’ach. W trosce o stabilne połączenie internetowe naszych klientów, oferujemy szybką i skuteczną reperację karty sieciowej. Nasi serwisanci zaopatrzeni są w niezbędne elementy składowe (chipy, kondensatory) oraz narzędzia (lutownice, kleje), bez których naprawa byłaby niemożliwa. A jeśli przypadek będzie tego wymagać, wymienimy kartę na nową.


Proces naprawy karty sieciowej w iMac’u.

Problem nieprawidłowo funkcjonującej karty sieciowej można zażegnać na drodze systemowej lub mechanicznej. Ta pierwsza nie wymaga ingerencji w podzespoły, jednak nie oznacza to, że usterka jest mniej poważna. Istnieje cały szereg czynności, które serwisant wykona, by wykluczyć winę systemu. Ponadto posiada on dające wiarygodne wyniki programy diagnostyczne, które pomogą zlokalizować problem. Często już na tym etapie udaje się przywrócić pełną sprawność karcie sieciowej. Odpowiednia konfiguracja, reinstalacja sterowników, usunięcie złośliwego oprogramowania – to tylko przykłady zabiegów, które mogą okazać się zbawienne przy kolejnej próbie połączenia sieciowego. Nie ma jednej recepty, choć są bardziej i mniej powszechne przyczyny problemów z połączeniem sieciowym. Nasi eksperci znają je dobrze i po przeprowadzeniu diagnozy, będą wiedzieć jakie kroki należy podjąć, by komunikacja z siecią odbywała się w sposób niezakłócony i stabilny.

Inaczej rzecz ma się z koniecznością ingerencji w podzespoły komputera. Tutaj również przyczyny mogą być przeróżne. Do najbardziej błahych należy wypięcie się karty, a przy tych bardziej wymagających nie będzie się bez pomocy lutownicy czy nawet nowego komponentu, jeśli koszt naprawy miałby przerosnąć wymianę karty na nową. Każdy przypadek jest inny i dlatego konieczna jest wizyta u nas w celu przeprowadzenia diagnostyki sprzętu. Jest ona darmowa i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań.

Jak objawia się usterka karty?

Zadaniem karty sieciowej jest transmisja pakietów danych w sieci komputerowej. Kiedy pojawiają się problemy z połączeniem internetowym, winny może być ów komponent. I jak to w przypadku łączności, może ona być bardziej lub mniej zakłócona. Komputer może zupełnie nie wykrywać sieci wifi, a może się z nią łączyć, a mimo tego nie będziemy mogli korzystać z internetu. Z kolei częste tracenie połączenia może świadczyć o wypinaniu się karty z gniazda. W IVITER Apple mamy świadomość, że każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i tak właśnie działamy. Diagnozujemy każdy sprzęt, dochodzimy do źródła usterki i nasi doświadczeni serwisanci z pomocą niezbędnych narzędzi podejmują się naprawy komputera.


ZAUFALI NAM


Formularz kontaktowy