NAPRAWA iMAC

Wiemy, iż dla posiadaczy Maka jest on czymś więcej, niż urządzeniem służącym do pracy czy rozrywki. Relacje takie motywowane są wysoką jakością, innowacyjnością a przede wszystkim nietuzinkową architekturą i designem.


ZAUFALI NAM

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Serwis nasz prowadzi kompleksowe usługi naprawcze komputerów iMac zarówno na płaszczyźnie sprzętowej, jak i programowej.

Zajmujemy się naprawą płyt głównych i kart graficznych

przeprowadzamy tzw. reballing układów wykonanych w technologii BGA – w każdym przypadku gdy jest on zasadny i prowadzi do przywrócenia przerw w połączeniach spowodowanych mikropęknięciami spoiwa lutowniczego. Wymieniamy procesory i pamięci RAM, dokonując zarówno serwisowania naprawczego, jak i rekonfiguracyjnego, zwiększającego parametry urządzenia.

Wymieniamy dyski HDD i SSD

jeśli dysk został wyeksploatowany i przestał działać lub po prostu zaistniała potrzeba zwiększenia pojemności przestrzeni magazynowej.

Instalujemy i przywracamy sprawność systemom operacyjnym

dokonujemy wszelkich zabiegów modernizacyjnych związanych z oprogramowaniem urządzenia.

Zajmujemy się naprawą układów zasilających

Od ich sprawności zależy właściwa praca całego urządzenia – awaria prowadzić może do wystąpienia przepięć i defektów innych podzespołów. W związku z powyższym należy być szczególnie wyczulonym na wszelkie problemy z uruchomieniem komputera, jak i samoistnie występujące częste resety urządzenia.

Przywracamy sprawność systemom chłodzenia

czyścimy wiatraki oraz radiatory, usuwamy wszelkie zanieczyszczenia z wewnętrznych powierzchni ekranów. O problemach z układem chłodzenia świadczy wysoka temperatura obudowy i wydmuchiwanego przez kratki wentylacyjne powietrza. Serwisowanie iMac’a pod kątem utrzymania czystości wewnątrz urządzenia posiada szczególne wysoki priorytet. Sprawne i wydajne systemy wentylacyjne stanowią zabezpieczenie sprzętu przed wysoką temperaturą panującą wewnątrz obudowy, której efektem mogą być awarie wrażliwych podzespołów urządzenia.

Kompleksowo serwisujemy sprzęty po zalaniu

usuwamy wszelkie szkody, przywracając pełną sprawność działania.

Jeśli iMac zaczął się grzać, głośno pracuje, nie wyświetla poprawnie obrazu (pojawiają się kolorowe prostokąty, obraz znika), nie chce się włączyć, albo podczas pracy się wyłącza, zawiesza, bądź zaczął zdziałać zbyt wolno – zapraszamy.

Dostarczony do serwisu sprzęt poddany będzie bezpłatnej i niezobowiązującej diagnozie. Na jej podstawie dokonana zostanie wycena kosztów potencjalnej naprawy. O dalszych losach Maka i jego ewentualnym serwisowaniu zawsze decyduje właściciel na podstawie przedstawionej wyceny.


Formularz kontaktowy

Co nas wyróżnia?

  • W ramach napraw istnieje możliwość ściągania komponentów z dowolnego zakątka świata
  • Naprawiamy wszystkie urządzenia
  • Dysponujemy narzędziami najwyższej klasy
  • Posiadamy bardzo doświadczony zespół
  • Rozumiemy jak ważne mogą być urządzenia, dlatego nasze naprawy przeprowadzamy bardzo kompleksowo