Kliknij, aby przejść na stronę Iviter Center

IVITER X CENTER

Gorąco polecamy artykuł opisujący naszą działalność:
https://www.crn.pl/artykuly/vademecum/dane-prawie-zawsze-da-sie-odzyskac

W skrócie o nas

Nie jesteśmy zwykłym serwisem. IVITER X CENTER to centrum serwisowe zdolne wykonać najbardziej skomplikowane naprawy z różnych dziedzin. Zatrudniamy najwybitniejszych specjalistów, którzy mają za sobą wieloletnią praktykę w autoryzowanych serwisach, jak również samodzielną praktykę konstruktorską. Właścicielem firmy jest absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, magister sztuki, jednocześnie specjalista do spraw techniki radiowej, konstruktor, zapalony krótkofalowiec. Kierownikiem serwisu jest były współwłaściciel sieci serwisów autoryzowanych Sony w Polsce, będący jednocześnie jednym z głównych serwisantów w swojej firmie.

IVITER – nasze cele

Działalność serwisowa nie jest jedyną naszą aktywnością. Aktualnie zajmujemy się produkcja chemiczną ( IVICHEM – preparaty do lutowania, w tym topnik do lutowania aluminium http://ivichem.pl ), produkcją rejestratorów telefonicznych, dystrybucją specjalistycznych podzespołów elektronicznych. Nie mamy żadnego wsparcia inwestorów. Prowadzenie serwisu jest dla nas jednocześnie szansą na skupienie w ramach naszej organizacji wybitnych specjalistów. Naszym celem pośrednim jest stworzenie marki technicznej – znanej na świecie – zarówno w zakresie specjalistycznych usług, jak i produkcji elektroniki, urządzeń pomiarowych, preparatów chemicznych, wydawnictwa technicznego, międzynarodowego sklepu internetowego i in. Celem kolejnym jest stworzenie organizacji zdolnej kreować programy kosmiczne. Biorąc pod uwagę tempo naszego wzrostu, determinację i dotychczasowe sukcesy – wszystko wskazuje na to, że potrzebujemy 10-15 lat aby zrealizować najbardziej ambitne cele.

Nasza organizacja

Pracą serwisu kieruje inżynier mechanik, były dyrektor obsługi posprzedażowej, serwisowej w wiodących markach motoryzacyjnych. Nasi technicy przechodzą bardzo poważną weryfikację – wystarczy powiedzieć, że aby dojść do obecnego składu tworzącego naszą załogę przez nasz serwis przeszło kilkudziesięciu techników oraz pracowników działu obsługi klienta. Nasz dział obsługi klienta, w odróżnieniu od innych serwisów – tworzą osoby techniczne – o wysokiej wiedzy i bardzo szerokim spektrum zainteresowań.

Nasze sukcesy

Aktualnie do największych naszych sukcesów zdecydowanie należy zaliczyć stworzenie i rozwinięcie specjalistycznej jednostki zajmującej się odzyskiwaniem danych – Klinika Danych http://klinikadanych.pl – firmę wyspecjalizowaną w tak trudnej dziedzinie udało się rozwinąć w przeciągu zaledwie kilku lat i doprowadzić do stanu, że jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jednocześnie posiadając prawdopodobnie najszerszą ofertę – w zakresie analizy tak nośników komputerowych jak również telefonów. Po tym osiągnięciu jakim było mocne wejście na rynek z ofertą odzysku danych – wierzymy, że nie ma dla nas zadań niemożliwych do realizacji. Jeśli nie my – to nikt!

Gwarancja

Każda nasza naprawa zawsze objęta jest gwarancją. Nawet po jej wygaśnięciu i tak traktujemy naszych klientów szczególnie. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie – i tak np. jeśli tuż po zakończeniu okresu gwarancyjnego dojdzie do nawrotu usterki – nie odrzucimy takiego przypadku tylko okażemy pomoc. Po prostu zawsze szukamy optymalnego rozwiązania.