PĘKNIĘTY EKRAN W IPHONE

pęknięty ekran w iphone

Pęknięty ekran w telefonie iPhone to nie lada wyzwanie dla… użytkownika.

Pęknięcia spowodować może wszystko, nie tylko upadek z wysokości. Równie niebezpieczne może być trzymanie telefonu bez zabezpieczenia w torebce lub kieszeni razem z kluczami. Odpowiednie zabezpieczenie to podstawa dlatego radzimy zaopatrzyć się w dodatkową ochronę w postaci etui na telefon oraz szkła ochronnego. Będzie mniej bolało… przy upadku.

Zwłaszcza, że gwarancja raczej nie obejmie Waszego stłuczenia, ale o tym przeczytacie w poprzednim wpisie.

NAPRAWA WYŚWIETLACZA

Ekran dotykowy w iPhone składa się z trzech komponentów: szybki, digitizera oraz wyświetlacza. Każdy z nich – po uszkodzeniu – może spowodować trudności w użytkowaniu, dlatego nie warto chodzić z usterką tylko od razu udać się do serwisu pogwarancyjnego.

Wizyta w serwisie może wykazać znacznie gorsze uszkodzenia. 

Niezależnie od tego, co się wydarzyło w pierwszej kolejności należy poddać telefon diagnozie. Najbardziej optymistyczna wersja przedstawienia, pt. „Pęknięty ekran i co dalej” dotyczy szybki. Wspomniane trzymanie telefonu ekranem do dołu czy w towarzystwie kluczy może powodować rysy, a te z kolei doprowadzą do uszkodzenia wyświetlacza.

Średnia wersja to ta, w której nie możecie wykonać, ani jednego ruchu. Przyczyną tego zdarzenia, jest uszkodzony digitizer odpowiedzialny za odczytywanie dotyku palca.

Prawdziwy koszmar rozpoczyna się wtedy, gdy awarii ulegnie wyświetlacz. Nadwrażliwość, migotanie obrazu – to tylko niektóre z powodów, z jakich czym prędzej powinieneś udać się na ostry dyżur mieszczący się przy Placu Konstytucji 5.

Pamiętaj! Pierwsze kroki po zakupie nowego telefonu powinieneś kierować po zakup etui oraz szybki ochronnej ze szkła hartowanego. Jeżeli nawet to zabezpieczenie zawiedzie, przy jednoczesnym braku gwarancji, skieruj się do serwisu pogwarancyjnego.

Nie próbuj niczego na własną rękę, gdyż możesz spowodować nieodwracalne uszkodzenia sprzętu.

PĘKNIĘTY EKRAN W IPHONE

IVITER SERWIS

Cena usług różni się w zależności od modelu telefonu, a także ilości uszkodzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem, a także kontaktu osobistego w serwisie mieszczącym się przy Placu Konstytucji 5, gdzie otrzymacie darmową diagnozę, jak i do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 20 4 14.


ZAUFALI NAM