Uszkodzone szkło w iPhone 6? Zobacz, jak naprawiamy

Zbita szyba iPhone 6 to nie jest coś, czego chcecie, zwłaszcza gdy ma to negatywny wpływ na Wasze Apple. Zarówno Martyna jak i Jacek zostali dotknięci incydentem, w wyniku którego ich Apple trafiło na nasze stoły operacyjne. Zaczęło się od pozornie niewinnej wycieczki wewnątrz spodni ..... Kilka niespodziewanych ruchów później, niezabezpieczony iPhone wpadł do kałuży na środku ulicy. W tym momencie wydarzyły się dwie rzeczy. Pierwsza iPhone uderzył o beton, rozbijając przednią szybę. Drugą było to, że wpadł do wody.

Zalany iPhone 6: Co robić?

Zalecamy, aby klienci jak najszybciej wyłączyli swoje iPhone'y po zalaniu, osuszyli je i przynieśli do naszego centrum serwisowego. Dowiedz się więcej o tym, jak postępować z zalanym iPhone'em. Martyna szybko się z nami skontaktowała, dzięki czemu było bardzo prawdopodobne, że Apple uda się uratować. Biały iPhone 6 trafił do nas w odpowiednim momencie, więc szybko zajęliśmy się jego osuszaniem, czyszczeniem i naprawą.

Dokładne sprawdzenie płyty głównej pod kątem zwarcia to jeden z kroków do zalania telefonu. Zwarcie to najdroższa i najtrudniejsza do naprawy usterka w iPhone. Należy również pamiętać, że upadek może spowodować uszkodzenie elementów iPhone'a, takich jak NFC, płyta główna czy któryś z czujników. Zanim podejmiemy próbę samodzielnej naprawy iPhone'a, warto zabrać go na szybką diagnostykę.

Jak uratować szkło w iPhone 6.

Powróciła powódź. Jeśli uda nam się uratować telefon, koszt czyszczenia i naprawy to 150 zł. Jeśli iPhone nie dojdzie do siebie po wykonaniu wszystkich prac, będzie to koszt 100 zł. W przypadku upadku telefonu sytuacja jest zupełnie inna. Koszt naprawy iPhone'a 6, który ma tylko zbitą szybkę, a ekran dotykowy i dotyk działają prawidłowo to 259 zł. Koszt naprawy iPhone 6 z pękniętą szybką to 259 zł. Ekrany są oryginalne i po wcześniejszej rezerwacji mogą być naprawione nawet w 60 minut. Cena naprawy obejmuje diagnostykę, części i serwis urządzenia oraz 3 miesiące gwarancji na ekran.

Naprawy u klienta

Wymiana baterii w iPhone 6: Dlaczego warto?

Telefon Martyny był przez nas sprawdzany. Zauważyliśmy, że bateria osiągnęła swój minimalny czas użytkowania na poziomie 60%. Należy wspomnieć, że przed wdrożeniem jakiejkolwiek naprawy konsultujemy się z klientem. Nigdy nie wykonujemy napraw bez konsultacji z klientami. Dbamy o to, aby wszystkie działania były przejrzyste i w najlepszym interesie naszych klientów. Koszt wymiany baterii w iPhone 6 to 159 polskich lirów. Pełny cennik napraw można znaleźć tutaj: cennik iPhone 6 Naprawa.

iPhone 6 szybko stanął na nogi i wkrótce został zwrócony właścicielom, co widać na jej instagramowym profilu. Tak nasza pacjentka wyglądała przed i po wizycie w iHospital.

"Co za szaleństwo od rana! Nie mówię tu o treningu o 6 rano, bo to mój standard, ale o załatwieniu wszystkich życiowych spraw przed 11:00, bo musimy czekać w domu do 21:00 na odbiór kuriera. ???? Ugotuję i posprzątam, ale nie za pieniądze! ???? Zrobiliśmy wszystko i nawet odebraliśmy telefon od @ihospital.co.uk, który "pokonał" Jacka. ???? Polecamy tę naprawę, bo była szybka, sprawna i wysokiej jakości.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naprawy iPhone'a piszcie do nas lub dzwońcie.

Piotr - Serwisant iHospital Poznań
Radek - Serwisant iSzpital Gdańsk
Krzysztof - Serwisant iHospital Katowice
Przemek - Serwisant iHospital Kraków