Dlaczego tanie ceny napraw nie jest jedyną rzeczą, która ma znaczenie


Czy upuścić smartphone i usłyszeć straszny dźwięk ekranu roztrzaskał? Lub dostałeś trochę szorstki z tabletem ładowania, a teraz port ładowania nie będzie działać? Można by pomyśleć, że to będzie koniec stresu, ale potem szukać "urządzenie naprawy warsztat w pobliżu mnie" i są bombardowani z "LOWEST REPAIRS CENY", "naprawy w 10 minut," itp. Ty po prostu chcesz, aby Twoje urządzenie zostało naprawione! Więc na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze warsztatu naprawy urządzeń, który chcesz odwiedzić? 

Czy jest to szybkość, niedrogie ceny, czy jakość napraw ustalona przez branżę? Wszystkie z nich są ważne przy wyborze warsztatu do odwiedzenia, ale trudno jest wybrać, która jakość skupić się na. Podczas gdy 10 minutowa naprawa jest wspaniałym pomysłem, możesz spędzić kolejne 10 minut przez następne kilka tygodni jeżdżąc z powrotem do tego warsztatu, aby ponownie wykonać naprawę niskiej jakości. Ta sama zasada odnosi się do tanich napraw. Niskie ceny nie zawsze oznaczają wysoką jakość, trwałe naprawy. 

Być może zastanawiasz się, dlaczego po prostu nie pójść do sklepu Apple w celu naprawy iPhone'a? Dlaczego nie poprosić certyfikowanych techników Apple o sprawdzenie iPhone'a 12+ lub iPada Pro? Niestety, pojawienie się COVID nadal ma wpływ na sklepy Apple, przez co wiele z nich zamknęło swoje podwoje dla klientów. Dlatego właśnie znalezienie odpowiedniego lokalnego punktu naprawy urządzeń jest niezbędne, nawet prawie rok po rozpoczęciu COVID-19. 

Więc gdzie to zostawić? Gdzie można dostać swój telefon naprawić? Oto kilka prostych kroków, które należy podjąć, jak przygotować się do wizyty w warsztacie naprawy urządzeń.

Zrób rozeznanie.

Sprawdź profil sklepu naprawy Google Maps i przeczytać, co inni klienci napisali. Czy mają klientów narzekających na tanie naprawy? Może to być czas, aby spojrzeć na inny sklep naprawy urządzeń. 

Następnie, odwiedź ich stronę internetową. Jeśli jesteś ciekawy, jakie naprawy może wykonać dany punkt naprawy urządzeń, przejrzyj sekcję "Naprawy" na ich stronie internetowej (jak ta), aby zobaczyć, jakie usługi są oferowane. 

Jak długo to potrwa?

Klasyczne, ale wciąż aktualne pytanie. Jesteś zajętą osobą i brak listy rzeczy do zrobienia w telefonie lub kalendarza na iPadzie przez dłuższy czas nie jest pomocny. Pomiędzy rozmowami telefonicznymi, zakupami spożywczymi i innymi obowiązkami nie masz czasu na wielogodzinne przesiadywanie w trakcie naprawy Twojego urządzenia. W zależności od tego, jak poważny jest problem, naprawa może potrwać trochę czasu, zanim urządzenie zacznie działać - i wyglądać - jak nowe. 

Jak długo to potrwa? Najszybszym sposobem, aby się tego dowiedzieć, jest zapytanie. Niezależnie od tego, czy zapytasz osobiście, wyślesz e-mail, czy zadzwonisz, najlepszym miejscem na zadanie pytania jest warsztat naprawczy. A jeśli naprawa trochę potrwa, umów się, że w trakcie naprawy możesz zostawić swój telefon lub tablet i zrobić zakupy spożywcze. 

Ok... ale co z ceną?

Ostatni rok był trudny dla wielu i wszyscy szukamy sposobów na bardziej efektywne wykorzystanie naszych pieniędzy. Ponownie, w zależności od ciężkości szkody, cena będzie się różnić. Aby upewnić się, że dostajesz najlepsze bang dla Twojego buck, badania niedrogich sklepów naprawczych i porównać ceny. Upewnij się, że sprawdzasz również dla warsztatów z dobrymi opiniami klientów. Pomiędzy poszukiwaniem dobrych opinii i przystępnych cen, znajdziesz najlepszą ofertę i najwyższą jakość naprawy. 

Ciągle powtarzasz jakość...

Mamy zwycięzcę! Jakość jest zdecydowanie najważniejszą rzeczą, aby szukać, gdy masz urządzenie naprawione. Wiele sklepów naprawczych będzie zrobić zdatną pracę dla szybkiej opłaty. Jak szukać najlepszego miejsca, aby mieć Macbook, Galaxy Note, a nawet tablet naprawione, nie bój się zapłacić trochę więcej za warsztat z najlepszych recenzji. Dodatkowe pieniądze, które wydasz, sprawią, że nie będziesz musiał wielokrotnie odwiedzać tego warsztatu.