Jak chronić ekran iPhone'a

To straszne, gdy ekran iPhone'a zostaje w jakiś sposób uszkodzony. Bez wątpienia jest to najcenniejsza część urządzenia Apple. Jego naprawa jest dość kosztowna, a iPhone nie może działać z pękniętym lub złamanym ekranem. Zobaczmy, jak chronić ekran iPhone'a, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się swoim urządzeniem z systemem iOS.

Wysokiej jakości etui - najlepszy sposób na codzienną ochronę

Wszystkie urządzenia Apple są naprawdę atrakcyjne. W związku z tym ludzie nie chcą kupować etui na telefony, ponieważ zasłoniłyby one wygląd ich iPhone'ów.

Aby jednak chronić ekran iPhone'a, posiadanie etui jest niemal obowiązkowe. Na rynku dostępnych jest wiele ich rodzajów - są wykonane z różnych materiałów i we wszystkich kolorach. Jeśli zdecydujesz się kupić etui z przednią osłoną, będzie ono chroniło Twój ekran. Istnieją też futerały o większych rozmiarach. Gwarantują one, że ekran iPhone'a nie zostanie uszkodzony, nawet jeśli będzie musiał wytrzymać silne uderzenie.

Jeśli szukasz wysokiej jakości futerałów w korzystnych cenach, możesz sprawdzić nasze wysokiej jakości futerały na iPhone'a tutaj.

Aby chronić ekran iPhone'a, zainwestuj w wysokiej jakości osłonę ekranu

Wielu osobom zdarza się upuszczać telefony przez przypadek. Na szczęście możesz wyposażyć swój telefon w osłonę ekranu, która zapobiegnie jego stłuczeniu.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów osłon ekranu, wykonanych zarówno z tworzywa sztucznego, jak i szkła hartowanego. Chociaż osłony ekranu wykonane ze szkła hartowanego są zazwyczaj droższe, są również bardziej wytrzymałe i mają znacznie dłuższą żywotność niż ich plastikowe odpowiedniki.

Osłony ekranu to jedna z najlepszych inwestycji, jeśli posiadasz telefon iPhone, ponieważ pozwalają chronić urządzenia z systemem iOS przed brzydkimi zarysowaniami lub stłuczeniem. Jeśli szukasz wysokiej jakości ochraniaczy ekranu iPhone'a, możesz sprawdzić nasze produkty tutaj.

Zawsze dbaj o czystość ekranu

Wszyscy wiemy, jak ważne jest czyszczenie ekranu iPhone'a. Bakterie i zarazki mogą dostać się na urządzenie, dlatego aby zapobiec ich rozprzestrzenianiu się, zaleca się regularne czyszczenie ekranu iPhone'a - zwłaszcza w dzisiejszych niespokojnych czasach.

Czyszcząc ekran, pamiętaj o zachowaniu ostrożności, aby go nie porysować. Używaj miękkiej, lekko wilgotnej ściereczki. Nie używaj ręczników papierowych, serwetek ani chusteczek higienicznych.

Czy naprawdę potrzebujesz osłony ekranu?

iPhone'y i inne urządzenia Apple stały się znacznie bardziej odporne na zarysowania lub przypadkowe upadki - nie ma co do tego wątpliwości. Nie są jednak całkowicie odporne na wstrząsy.

Ekran iPhone'a nadal może ulec zarysowaniu, a po upadku może się stłuc. Oczywiście osłony ekranu też nie są doskonałe i mogą ulec uszkodzeniu. Można je jednak łatwo wymienić i jest to mniej kosztowne niż wymiana ekranu iPhone'a.

Jeśli telefon jest pęknięty lub uszkodzony, znajdź najbliższy punkt naprawy iPhone'ów

Bez względu na to, jak bardzo jesteśmy ostrożni, wypadki i tak mogą się zdarzyć. Czasami jest to tylko kwestia kosmetyczna, ale jeśli upuścisz iPhone'a, może się okazać, że jego wyświetlacz jest całkowicie rozbity.

Po ocenieniu uszkodzenia najlepiej zwrócić się do profesjonalnego punktu naprawy iPhone'ów, który naprawi porysowany lub pęknięty ekran iPhone'a. Ważne jest, aby wybrać warsztat, który pracuje na częściach wysokiej jakości.

Jeśli potrzebujesz wymiany ekranu, odwiedź Bazę Napraw iPhone'a w Ipswich. Pomożemy Ci w przypadku zarysowań, pęknięć i braku reakcji ekranu dotykowego.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami tutaj.

Przeczytaj także:

Najlepsze sposoby ochrony iPhone'a przed uszkodzeniami

Co zrobić, gdy słuchawki AirPods nie chcą się włączyć?

Jak znaleźć zgubionego iPhone'a?

Co zrobić, gdy iPad nie chce się włączyć?