Dlaczego mamy NOWĄ STRONĘ?

Witamy na naszej nowej stronie internetowej.

Baza Napraw iPhone'a ma nową stronę internetową i wyjaśniamy dlaczego. Apple zakazał korzystania z naszej poprzedniej witryny. Straciliśmy ponad 20000 funtów, ale nie martw się, wciąż żyjemy.????

Z powodu powtarzających się ataków ze strony firmy Apple jesteśmy zmuszeni do zmiany logo i nazwy domeny naszej firmy, która działa od 9 lat.

Rok temu firma Apple zakazała reklamowania w Google wszystkich zewnętrznych serwisów naprawiających telefony iPhone. Dzięki temu TYLKO one mogą naprawiać iPhone'y.

Wymiana ekranu iPhone'a 5S na oryginalny ekran Apple kosztuje w naszym punkcie iPhone Repair Base 25 GBP. W Apple kosztuje to ponad pięć razy więcej, 132,44 GBP. To tak, jakby Ford postawił warunek, że tylko jego oficjalni partnerzy mogą wymieniać akumulatory w samochodach Forda. Każda inna firma reklamująca się jako wymieniająca akumulatory w modelach Forda zostałaby objęta zakazem reklamy, a jej działalność zostałaby uniemożliwiona przez firmę. Warsztat wymieniłby akumulator za 50 funtów, podczas gdy Ford zrobiłby to za 250 funtów. Kto by na tym skorzystał? Oczywiście tylko Ford. To tak, jakby Ford postawił warunek, że tylko jego oficjalni partnerzy mogą wymieniać akumulatory w samochodach Forda. Wszyscy inni reklamujący się jako firmy wymieniające akumulatory w modelach Forda otrzymaliby zakaz reklamowania się, a ich działalność zostałaby uniemożliwiona przez firmę. Warsztat wymieniłby akumulator za 50 funtów, podczas gdy Ford zrobiłby to za 250 funtów. Kto by na tym skorzystał? Oczywiście tylko Ford.Aktualizacja (10 września 2020 r.)
Minęły 3 miesiące od zablokowania naszej witryny przez firmę Apple. Chcielibyśmy podziękować firmie Apple. Ponieważ w ciągu ostatnich 3 miesięcy nasza nowa witryna miała dwukrotnie więcej odwiedzin niż poprzednia. W związku z tym liczba nowych klientów wzrosła o 70%. Dlatego chcielibyśmy podziękować naszym klientom za nieustające wsparcie i za okazane nam zaufanie. Gwarantujemy, że nadal będziemy niezawodni, szybcy i będziemy wykonywać pracę o gwarantowanej jakości. Będziemy również utrzymywać nasze ceny na poziomie 20-90% niższym niż ceny Apple. iPhone Repair Base chciałaby w tym miejscu powiedzieć, że będziemy nadal pracować na oryginalnych częściach Apple iPhone.

Aktualizacja (25 września 2020)

Firma Apple zakazała naszych reklam na Facebooku. Od dzisiaj my również nie możemy reklamować się na Facebooku. Próbowałem skomentować reklamę Google Ads na Facebooku i otrzymałem komunikat:

To był mój komentarz:
To był mój komentarz: "HELLO google, jak mogę reklamować się w google, proszę??????? Rok temu firma Apple zakazała reklamowania w google wszystkich zewnętrznych serwisów naprawiających iPhone'y. Dzięki temu tylko oni mogą naprawiać iPhone'y. Czy uważasz, że to sprawiedliwe? JEST TO BARDZO ZŁE I OBRZYDLIWE!!!!!!!!!Facebook jest dokładnie taki sam!!!! Mamy firmę, ale nie możemy jej reklamować w google i na Facebooku!!!!!! Firma Apple chce zniszczyć serwisy naprawcze, aby osiągnąć większy zysk i sprzedać więcej nowych iPhone'ów".

Nie wiem, w czym jest problem?

Aktualizacja (10 stycznia 2021)

Minęło 7 miesięcy od zablokowania naszej strony przez Apple. Chcielibyśmy podziękować firmie Apple. Ponieważ w ciągu ostatnich 7 miesięcy nasza nowa witryna potroiła liczbę odwiedzin w stosunku do poprzedniej. W związku z tym liczba nowych klientów wzrosła o 150%. iPhone Repair Base pragnie podziękować naszym klientom za nieustające wsparcie i okazane nam zaufanie. Gwarantujemy, że nadal będziemy niezawodni, szybcy i będziemy wykonywać pracę o gwarantowanej jakości. Będziemy również utrzymywać nasze ceny na poziomie 20-90% niższym niż ceny Apple. Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy powiedzieć, że nadal będziemy pracować z oryginalnymi częściami do iPhone'a firmy Apple.

Apple jest firmą nastawioną na maksymalizację zysków.

W ciągu ostatnich 9 lat ponad 300 telefonów zostało przywiezionych lub wysłanych do naszego sklepu z całej Wielkiej Brytanii. Apple uznało je za nienadające się do naprawy i zasugerowało zakup nowego iPhone'a. W większości tych przypadków telefony można było naprawić za mniej niż 50 funtów, a my nie tylko przywróciliśmy ich sprawność, ale także udało nam się uratować zapisane na nich dane, w tym zdjęcia i informacje osobiste naszych klientów.

Moglibyśmy przytoczyć niezliczoną liczbę podobnych przykładów, gdy próbowali oni oszukać klienta, aby kupił nowy telefon. Ale nawet jeśli dany problem można było łatwo rozwiązać za pomocą aktualizacji oprogramowania, resetu lub 10-minutowej wymiany części.

Nie wspominając już o problemie z dźwiękiem w iPhone'ach 7 i 7 Plus, który ewidentnie wynika z winy producenta, a z którym boryka się wielu właścicieli iPhone'ów 7 i 7 Plus.

W ciągu ostatnich 3 lat!

Baza Napraw iPhone'a naprawiła ponad 200 telefonów z problemem układu audio, ponieważ Apple nie bierze odpowiedzialności za swój własny błąd. Dowiedz się więcej o tym problemie tutaj.

Wygląda na to, że nasz mały serwis naprawczy jest zbyt skuteczny dla Apple. Mimo że istnieją tysiące witryn internetowych wykorzystujących logo Apple lub słowa iPhone / Apple w nazwie domeny, firma Apple chce zablokować naszą witrynę. Zostaliśmy poinformowani, że nasza witryna zostanie usunięta w ciągu 48 godzin. Wcześniej nie otrzymaliśmy żadnego ostrzeżenia ani prośby o zaprzestanie używania logo Apple lub słowa iPhone. Nie mają nakazu sądowego; po prostu postanowili wystąpić w roli wszechmocnych bogów i odebrać nam naszą stronę internetową, na którą przez lata wydaliśmy dziesiątki tysięcy funtów.

Zamiast grozić nam, że w ciągu 48 godzin zamkniecie naszą stronę internetową (gdzie znajdę dobrego programistę, który pomoże nam w ciągu 48 godzin przy 20-godzinnej pracy?). Mogliście nas grzecznie poprosić o zmianę naszego logo na podobne, ale nie identyczne z logo Apple. Zamiast tego grozisz nam!

To, co zrobiło Apple, było obrzydliwe!

Jest jeszcze coś, co nas w firmie Apple obrzydziło: fakt, że próbują zniszczyć naszą firmę w sytuacji, gdy wiele firm boryka się z problemami związanymi z COVID-19. Wykorzystują to jako wymówkę w tym trudnym okresie, aby pozbyć się osłabionej konkurencji.

Gdybyś ładnie poprosił mnie o zmianę logo i innych rzeczy w terminie 2 tygodni, napisałbym do Ciebie tak: Drogi Apple, przepraszam, że naruszyłem Twoje prawa. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby to wszystko naprawić w ciągu 2 tygodni.

Oczywiście nie przeszkodzi nam to w dalszym naprawianiu iPhone'ów naszych klientów za jedną piątą ceny, bez stosowania skandalicznych marż zysku, jakie stosuje Apple.????

Oto krótka lista innych witryn, które mogą działać bez przeszkód. A może to właśnie one będą następne na czarnej liście, aby Apple mogło niszczyć małe firmy, zaspokajając własną żądzę zysku?

www.iphonerepairuk.com

www.iphonerepairteam.co.uk

www.iphonerepairlondon.co.uk

www.iphonerepair.co.uk

www.iphonerepairs.co.uk