Top 5 akcesoriów do telefonu, których zakup powinieneś poważnie rozważyć


Wysokie aparaty megapikselowe, duże ekrany dotykowe, dudniące głośniki i tym podobne nie wystarczają, aby zaspokoić potrzeby dzisiejszych użytkowników telefonów. Niektórzy chcą więcej soku baterii bez potrzeby gniazdka ściennego, niektórzy potrzebują dodatkowej ochrony dla swoich telefonów, podczas gdy niektórzy kochają wygodę bezprzewodowych słuchawek i słuchawek. 

Istnieje tak wiele akcesoriów telefonicznych dostępnych na rynku, że coraz trudniej jest wybrać te, które chcemy i te, które są wysokiej jakości. Czujesz to samo? Możesz skorzystać z naszej listy ręcznie wybranych akcesoriów telefonicznych, które powinieneś dostać:

1. Futerały na telefon

Częściej niż nie, kiedy dostajemy nowy telefon, sklep sprzedający go do nas oferuje nam wybór etui na telefon. Niektóre z nich są fantazyjne i ponad szczyt, podczas gdy niektóre są skromne i robią to, co mają zrobić, bez bycia głośno. Jeśli masz skłonność do przypadkowej utraty przyczepności na telefonie, wiesz, konieczność posiadania solidnego etui na telefon.

Kiedy w rynku na etui telefonu lub dwa, upewnij się, aby wybrać w zależności od tego, jak obsługiwać swój telefon. Czy zawsze masz go w ręku? Kup gruby, który będzie chronić jego obudowę przed upadkami. Zawsze w torbie? Kup etui na telefon, które zakrywa również ekran. Liczba opcji do wyboru może być przytłaczająca, więc upewnij się, że zebrałeś krótką listę tego, co chcesz, aby Twoje etui na telefon robiło dla Ciebie.

2. Apple AirTags

Oprócz korzyści z etui na telefon, aby chronić ciało smartfona, masz nowy Apple AirTags, które pomogą Ci śledzić inne osobiste własności. Podobnie jak iPhone, śledzenie odbywa się w aplikacji Znajdź mnie, ale w przypadku AirTags, są one dołączone do rzeczy, które nie są iPhone'y. Może to być portfel, kluczyki do samochodu i inne przedmioty, które mogą zostać zgubione. Wystarczy dodać AirTag do osobistego przedmiotu i pozwolić Apple śledzić jego lokalizację za Ciebie.

AirTags informuje Cię o ostatniej lokalizacji Twoich przedmiotów AirTagged za pośrednictwem aplikacji Znajdź mnie. Zgubiłeś klucze do domu? Dzięki AirTag jako breloczkowi do kluczy nie będziesz musiał przeszukiwać każdego miejsca, w którym byłeś w ciągu ostatnich 24 godzin, aby znaleźć klucze.

3. Bezprzewodowe słuchawki douszne i nagłowne

W erze technologii bezprzewodowych, nieplączące się słuchawki i słuchawki są postrzegane jako podstawa. Posiadanie ich pod ręką oznacza większą swobodę ruchu, zwłaszcza gdy słuchasz muzyki, podcastów lub rozmawiasz z ludźmi w ruchu.

Na szczęście większość producentów smartfonów produkuje bezprzewodowe słuchawki nauszne i douszne, których zadaniem jest maksymalne wykorzystanie technologii Bluetooth i uczynienie naszego życia wygodniejszym. W zależności od posiadanego telefonu, możesz wybierać między AirPods firmy Apple, Galaxy Buds firmy Samsung i innymi markami. Możesz użyć każdego z nich z dowolnym telefonem, co jest dobrą rzeczą, biorąc pod uwagę cenę tag niektórych z najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych i słuchawek na rynku dzisiaj.

4. Zewnętrzna pamięć masowa

Większość z dzisiejszych telefonów pochodzą z co najmniej 32 gigabajtów pamięci masowej. Ale dla większości ludzi, że ilość pamięci masowej nie jest wystarczająca. Przy wysokiej jakości multimediach w telefonach, trudno jest zmieścić swoje pliki w 32 gigabajtach. Dlatego niezbędne są zewnętrzne urządzenia pamięci masowej i karty pamięci.

Większość telefonów z systemem Android pozwala użytkownikom na zakup dodatkowej pamięci masowej poprzez karty pamięci, ale nie jest to przypadek iPhone'ów. Fani iPhone'a będą musieli zakupić pamięć masową, którą chcą od razu, ponieważ nie będą mieli szansy na rozszerzenie, chyba że kupią kolejną jednostkę. Na ogół jednak można kupić więcej pamięci masowej w usłudze iCloud, więc warto rozważyć tę opcję.

5. Kable do szybkiego ładowania

Niektóre kable, które pochodzą z naszych telefonów na zakup zazwyczaj nie trwają długo i nie obejmują wystarczającej odległości. Na szczęście mamy wiele możliwości wyboru, jeśli chodzi o kable do ładowania innych firm, które rozciągają się do co najmniej 3 metrów. To powinno wystarczyć, aby pozwolić Ci wygodnie korzystać z telefonu z dala od ściany.

Znalezienie kabli o różnych długościach nie jest trudne, ale upewnij się, że przeszukujesz różne marki i testujesz kabel na swoim urządzeniu przed dokonaniem zakupu. Niektóre tanie łatwo się nagrzewają lub łamią, a niektóre nawet nie działają tak, jak powinny. Podobnie jak w przypadku większości zakupów, rozejrzyj się na stronie z opiniami, aby zobaczyć, jak inni oceniają produkt.

Mamy nadzieję, że jest to pomocne dla następnej podróży zakupowej urządzenia, rozumiemy, że nie jest to wyczerpująca lista. Jeśli masz pytanie tech lub potrzebujesz pomocy w poszukiwaniu następnego najlepszego sprzętu dla swojego urządzenia, zatrzymaj się w naszym sklepie dzisiaj i uzyskać kilka porad ekspertów! Chętnie omówimy kilka dobrych opcji dla Ciebie i wskażemy Ci właściwy kierunek.