Jakie są trzy najczęstsze problemy z iPhone 7?

Bateria iPhone'a 7 szybko się rozładowuje

iPhone'y są bardzo krytykowane za słabą pojemność ich baterii i wydaje się, że problem ten nadal istnieje również w przypadku iPhone'a 7. Nie ma rozwiązania tego problemu, ale możemy dać ci kilka wskazówek, aby poradzić sobie z sytuacją.

Po pierwsze, sprawdź dane dotyczące wykorzystania baterii! Łatwiej jest zmienić ustawienia, jeśli widzisz, które aplikacje i funkcje zużywają najwięcej energii. Ponadto warto sprawdzić, co następuje:

  • Zmień aktualizacje poczty elektronicznej!
  • Zmień jasność na bardziej energooszczędny tryb! (Aby zmniejszyć jasność strona w górę od dołu dowolnego ekranu, aby otworzyć centrum sterowania i pociągnąć rolkę jasności w lewo).
  • Wyłącz aktualizacje aplikacji działających w tle!
  • Zaktualizuj oprogramowanie do najnowszej wersji!

Jeśli zauważysz, że żywotność Twojej baterii drastycznie spada, warto jak najszybciej odwiedzić rzetelny zakład naprawczy, w którym można by wymienić baterię.

Nie może znaleźć sieci po wyłączeniu trybu Airplane

Wielu właścicieli iPhone'a 7 skarżyło się, że po wyłączeniu trybu Airplane urządzenie sygnalizuje, że nie ma sieci. Chociaż Apple nie znalazł rozwiązania tego problemu, możemy zasugerować, co następuje:

  • Zrestartuj swoje urządzenie!
  • Jeśli to nie pomogło, wyjmij kartę SIM, a następnie włóż ją z powrotem do telefonu.

Występują problemy z Wi-Fi

Jednym z najczęstszych problemów z iPhonami jest niezadowalająca jakość połączenia Wi-Fi. W przypadku tego problemu sugerujemy wypróbowanie następujących działań:

  • Zrestartuj iPhone'a!
  • "Zapomnij" lub usuń daną sieć Wi-Fi, a następnie spróbuj połączyć się z nią ponownie! Uruchom aplikację Ustawienia, stuknij w opcję Wi-Fi, a następnie stuknij w przycisk Zapomnij tę sieć. Wyskakuje tu nowe okno z pytaniem, czy na pewno chcesz to zrobić, więc stuknij ponownie w przycisk Forget. Następnie w opcji Wi-Fi w aplikacji Ustawienia wybierz wspomnianą sieć i połącz się z nią!
  • Jeśli to nie zadziała, przywróć ustawienia sieci! (Ustawienia > Genereal > Reset > Resetuj ustawienia sieciowe).

Mam nadzieję, że wszystkim wam się to spodobało. Jeśli znalazłeś to usefull, free feel to share with your friends and relatives. Jeśli nadal masz jakieś pytania lub sugestie, proszę nie wahaj się zostawić komentarz poniżej.